Jak pracujemy

Na początku jest pomysł. Na podstawie materiałów od konsultantów przygotowujemy wstępny projekt. Potem rzeźbimy – w styropianie, glinie, plastelinie… Na tym etapie swoją wiedzą wspomagają nas konsultanci naukowi. Jesteśmy w stanie przygotować rzeźby i scenografie każdej wielkości – największy zmontowany przez nas model dinozaura ma prawie 60 metrów długości. Mimo takich gabarytów staramy się zachować jak najwięcej szczegółów – fakturę skóry, upierzenie, ornamentację pancerza itp. Odlany model jest przez nas retuszowany i malowany. Finalny produkt jest wytrzymały i odporny na wszelkie warunki atmosferyczne. Nasze dinozaury można spotkać w sieci parków JuraPark ( Bałtów, Solec Kujawski, Krasiejów) w Dinosaur Ridge (Kolorado - USA) i Meze Park (Francja).

Oprócz produkcji modeli zajmujemy się przygotowaniem scenografii. Na organizowanych przez nas wystawach aranżujemy sceny z życia wymarłych zwierząt, prowadzimy zajęcia warsztatowe dla dzieci, przygotowujemy atrakcyjne ekspozycje zdjęć z wypraw, kolekcje minerałów i skamieniałości.

Poza działalnością związaną z „wymarłymi światami” mamy na koncie przygotowanie oprawy plastycznej eventów i teatralnych przedstawień plenerowych. Naszej ekipie można zlecić także aranżację wnętrz, scenografię stoisk handlowych i targowych.

Nasze stoisko może uatrakcyjnić rożne imprezy. W 2010 roku byliśmy atrakcją jednej z największych imprez plenerowych na Dolnym Śląsku – Lwóweckiego Lata Agatowego, targów „W stronę słońca” w Opolu, „Strefy przygody” w Olsztynie, targów „Czas dziecka” i „AgroTravel” w Kielcach, Międzynarodowych Targów Minerałów, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich w Hamburgu.

 

STARTEKIPAJAK PRACUJEMYNASZE PRODUKTYWYNAJEM WYSTAWKONTAKT

Dino-Product - producent wielkoformatowych rzeźb, organizator wystaw i eventów www.dino-product.com, mail: publima@dino-product.com